Baza stron Biznesowych!

Dzielę się tutaj ze swoimi znajomymi wszystkimi stronami, które dla mnie coś znaczą... Po prostu zachęcam do spojrzenia na listę raz na jakiś czas, bo lista nie jest zamknięta.

f1 O03 se3 t0c ae3 t7b n86 id9 o72 0c a8c ke3 t7b u0c a2d l86 ifb zd9 of1 w0c a33 łe1 e6f m72 2d l86 i03 se3 tcf ę72 f1 w72 Poniedziałek 2 Października o godzinie 16:44
Bazy Biznesowe
https://warda-kancelaria.pl 02.03.2023

Radca prawny Gdańsk - Sandra Warda

  • Radca prawny Gdańsk - Sandra Warda

    Kancelaria Radcy Prawnego Sandra Anna Warda z siedzibą w Gdańsku oferuje pomoc prawną z obszaru prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego a także prawa pracy jak również ubezpieczeń społecznych. Zapewniamy reprezentację profesjonalnego radcy prawnego w postępowaniach przed organami administracji, sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi na wszystkich etapach postępowania. W zakresie reprezentacji gwarantujemy uczestnictwo profesjonalnego pełnomocnika i realizację pism w sprawie. W pracy racy prawnego w Gdańsku stawiamy na kontakt z klientem i unikalne podejście do sprawy. Nawet najbardziej skomplikowany problem badamy i przedstawiamy najbardziej dogodne rozwiązania. Najważniejsze w naszej pracy jest przestrzeganie obowiązującej nas tajemnicy zawodowej, dzięki czemu mogą mieć Państwo do nas zaufanie i pewność, że powierzone nam informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim.  


    Tagi: radca prawny Gdańsk, Gdańsk radca prawny, radca prawny,
    Moja ocena
    99/100