Baza stron Biznesowych!

Dzielę się tutaj ze swoimi znajomymi wszystkimi stronami, które dla mnie coś znaczą... Po prostu zachęcam do spojrzenia na listę raz na jakiś czas, bo lista nie jest zamknięta.

f1 O03 se3 t0c ae3 t7b n86 id9 o72 0c a8c ke3 t7b u0c a2d l86 ifb zd9 of1 w0c a33 łe1 e6f m72 2d l86 i03 se3 tcf ę72 f1 w72 Sobotę 8 Czerwca o godzinie 11:57
Bazy Biznesowe
https://www.langolian.pl 20.07.2023

Szkolenie SQL

  • Szkolenie SQL

    W witrynie www Langolian znajdą Państwo szkolenia związane z programami Microsoft Office. Najważniejsze miejsce zajmują kursy i konsultacje obejmujące aplikację Excel wraz z dodatkami, statystyką matematyczną, jak również VBA w Excelu realizowane od poziomu podstawowego, przez zagadnienia średnio zaawansowane i do poziomu zaawansowanego. Kursy Excel kierowane są głównie do uczestników pracujących nad tworzeniem raportów, generowaniem sprawozdań i analizą danych. Na stronie dostępne są także szkolenia z technologii baz danych MySQL, MS Word tworzenie dokumentów, zarządzanie projektami w MS Project i inne. Szkolenia są prowadzone zawsze na najwyższym poziomie merytorycznym, pod okiem najlepszych trenerów, którzy przekazaną wiedzę popierają konkretnymi przykładami i ćwiczeniami związanymi z tematyką szkoleń. Serdecznie zapraszamy na szkolenia realizowane we Poznaniu, Białymstoku, Katowicach, Szczecinie i innych lokalizacjach w Polsce.  


    Tagi: kurs, szkolenie, Excel, SQL,
    Moja ocena
    92/100